امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

ساخت تیزرها و فیلم های آموزشی امنیت اطلاعات

اختصاصی _ شرکت ایمن رایانه پندار در کنار فعالیت اصلی خود به عنوان توزیع کننده رسمی و انحصاری محصولات ضدبدافزار شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، ساخت تیزرها و فیلم های آموزشی حوزه امنیت فناوری اطلاعات را نیز برعهده دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، این شرکت چندیست با هدف اطلاع رسانی نسبت به خطرات و آسیب های کدهای مخرب و راهکارهای پیشگیری از نفوذ بدافزارها، تیزرهای تحلیل و بررسی بدافزارهای خطرناک از قبیل استاکس نت و فلیم و همچنین به منظور آموزش کاربران رایانه های شبکه های سازمانی، جهت بکارگیری و رعایت اصول امنیتی و افزایش سطح امنیت شبکه های سازمانی، ساخت فیلم های آموزشی در این خصوص را در دستور کار خود قرار داده است.
 
Tizer2
براساس این گزارش شرکت ایمن رایانه پندار آمادگی خود را اعلام می کند تا براساس نیاز مدیران شبکه و مسئولان سازمانی، تیزرها و فیلم های آموزشی حوزه امنیت فناوری اطلاعات را به صورت سفارشی و ویژه تهیه کند.

به عنوان نمونه در این آدرس مستندی در خصوص معرفی و تحلیل بدافزار استاکس نت که با هدف خرابکاری در تاسیسات هسته ای ایران طراحی شده بود، مشاهده می کنید. این فیلم آموزشی سال گذشته توسط شرکت ایمن رایانه پندار تهیه و منتشر شد.

دوشنبه 6 خرداد 1392

cloud-banner 920231