پرینت

ضدویروس پاندا 2017 را نامحدود نصب کنید

در . ارسال شده در اخبار شرکت ایمن رایانه پندار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

multidevice_-_Copy.jpg

بهترین راهکار امن و به صرفه برای خانواده ها و شرکت های کوچک از پانداسکیوریتی

نسخه های جدید ضدویروس پاندا از 21مردادماه در سایت رسمی پانداسکیوریتی رونمایی شد که برای اولین بار دسترسی و مجوز بهره مندی کاربران در ایران بصورت همزمان با سایت جهانی صورت پذیرفت. پاندا در نسخه جدید خود به تقویت موتور خود در جهت شناخت ویروس های جدید در کمترین زمان پرداخته است و به لحاظ امکانات نرم افزاری دو گزینه اپلیکیشن کنترل و دیتاشیلد (لایه دوم فایروال) خود را بهبود بخشیده است.

به نقل از رضا وطن خواه مدیر محصولات خانگی ضدویروس پاندا در ایران، عرضه محصولات پاندا در قالب لایسنس های یک کاربره ، سه کاربره همچون سالهای گذشته و لایسنس نامحدود را برای اولین بار و اولین برند در بازار ایران عرضه خواهد شد. این نوع لایسنس به جهت تامین امنیت تمامی دستگاه های هوشمند (گوشی هوشمند ، تبلت ، ساعت هوشمند ، تلویزیون هوشمند) و رایانه های شخصی ( لپ تاپ ، کامپیوترهای شخصی) اعضای خانواده و حفاظت اطلاعات شخصی افراد خانواده در برابر هرگونه تهدیدات سایبری توسط شرکت پانداسکیوریتی ارائه شده است. مالکیت این مدل از لایسنس ها در مالکیت یک نفر بوده و قابلیت نصب بر روی حداکثر 25 دستگاه (ویندوز یا اندروید) و یک مجوز نصب بر روی سیستم عامل مکینتاش را دارا می باشد.

پانداسکیوریتی که جهت شرکت در آزمایش های فنی موسسات معتبر همچون av-test , virusbultin , av-comparatives از ساده ترین محصول خود (panda antivirus free) استفاده می کند موفق به دریافت تاییدیه VB100 و گواهینامه کیفیت از سایت av-test و در رتبه اول مشترک با سه برند دیگر در مجموع تست شناسایی ویروس های ناشناخته سال 2015 سایت av-comparatives قرار گرفته است.

وطن خواه افزود لایسنس های نامحدود در غالب بسته های آنتی ویروس پرو ، اینترنت سکیوریتی و گلوبال پروتکشن با قیمتی استثنایی و رقابتی و پشتیبانی فنی ایمن رایانه پندار از 10مهرماه ارائه می شود. محصولات خانگی پاندا در نسخه های یک کاربره و سه کاربر هم یک لایسنس موبایل سکیوریتی و یک مجوز نصب میکنتاش را بصورت همزمان در طول مدت زمان اعتبار لایسنس بعنوان هدیه دریافت خواهند نمود.

خبر دیگر از محصولات خانگی پاندا اینکه محصول پاندا موبایل سکیوریتی با کاهش قیمت روبرو شده و از قیمت 30هزار تومان گذشته به 20 هزار تومان کاهش داشته است ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابط با اطلاعات فنی محصولات و قیمت های جدید ضدویروس های پاندا 2017 به وب سایت آنلاینکد نماینده رسمی توزیع محصولات خانگی پاندا مراجعه نمایید.

cloud-banner 920231