پرینت

هدایای خریداران محصولات خانگی ضدویروس پاندا در روز 25مردادماه قرعه کشی خواهد شد

در . ارسال شده در اخبار شرکت ایمن رایانه پندار

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

news.jpgطرح هدایای ویژه خریداران محصولات خانگی پاندا که از ماه مبارک رمضان شروع شده تا روز ولادت امام رضا ادامه خواهد داشت هدایای جشنواره یک سفر دو نفر به مشهد مقدس و پنج عدد پاوربانک می باشد که در روز 24 مردادماه قرعه کشی خواهد شد.
به نقل از رضا وطن خواه مدیر محصولات خانگی ضدویروس پاندا بزودی خبرهای مرتبط با نسخه جدید پاندا بر روی سایت های شرکت و عاملین فروش قرار خواهد گرفت و طرح های جدیدی برای همکاران و نمایندگان محترم در شهریورماه خواهیم داشت. محصولات خانگی ضدویروس پاندا 2017 بزودی در سایت جهانی رونمایی خواهد شد و بلافاصله پس از رونمایی جهانی نسخه های جدید تمامی محصولات پاندا قابلیت ارتقاء رایگان به نسخه 2017 خواهند داشت.
وی افزود در پایان شهریورماه همکاران و نمایندگان فعال ضدویروس پاندا مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و به کاربران پاندا معرفی خواهند شد. رونمایی رسمی محصولات در ایران منوط به اجازه رسمی از طرف شرکت پانداسکیوریتی اسپانیا خواهد بود که در اطلاعیه رسمی اعلام خواهد شد و تا قبل از آن تمامی مشترکین می توانند برای بهره مندی از محصول 2017 با لایسنس نسخه 2016 به پایین ، نسخه جدید از نرم افزار مورد نظر را دانلود نمایند.

cloud-banner 920231