پرینت

بهترین نرم افزارها برای سرگرم کردن کودکان در تابستان

در . ارسال شده در اخبار پاندا سکیوریتی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فرارسیدن تابستان همواره دغدغه ای برای والدین ایجاد میکند. چه برنامه ای بریزیم تا هم مفرح و شاد باشد و هم آموزنده!

به گزارش روابط عمومی ایمن رایانه پندار، با بهره گرفتن از برخی از نرم افزارهای سرگرم کننده و آموزنده و البته یک سیستم کنترل والدین خوب نظیر آنچه که آنتی ویروس پاندا ارائه میدهد در مجموع والدین میتوانند علاوه بر نظارت کافی روی فرزندانشان اوقات فراغت خوبی برای کودکان ایجاد نمایند. اما معرفی برخی از نرم افزارهای سرگرم کننده و پر طرفداری که براحتی میتوانید از طریق بازار، ایران اپ و ... دانلود نمایید:

Gus on the Go

این برنامه برای آموزش زبان دیگر به بچه های کوچک است. Gus on the Go به بچه ها برای یادگیری 14 زبان مختلف از جمله اسپانیایی، انگلیسی، عبری و فرانسه است. پرورش دو زبانگی بچه ها در حالی اتفاق می افتد که بچه ها در حال جنب و جوش خواهند بود و تصاویر جذاب و سر و صداهای جالب این برنامه موجب بهبود مهارت های حرکتی ظریف و هماهنگی دست و چشم کودکان خواهد شد. 

Little Writer 


این نرم افزار همان طور که از نام آن پیداست (نویسنده کوچک) کودکان را با نوشتن آشنا میکند. بچه ها با ردیابی حروف، اعداد و اشکال و کلمات چگونه نوشتن را تمرین میکنند.سرعت این نرم افزار نیز قابل تنظیم است، بنابراین میتوانید با توجه به رشد سطح نگارش کودک خود سرعت برنامه را افزایش دهید.

PlayTales


یادگیری خواندن یکی از سخت ترین و در عین حال شگفت انگیز ترین دستاوردها برای بچه های کوچک است. PlayTales با استفاده از شخصیت های معروف مانند زیبای خفته، بتی بوپ، فلیکس گربه و...کودک را سرشار از انگیزه خواندن میکند. هر هفته نیز محتوای جدیدی به نرم افزار اضافه میشود که یادگیری خسته کننده نباشد.

 

Alien Assignment


Alien Assignmentیک بازی نوآورانه و سرگرم کننده است که کودک را به حل مسئله و کشف ماجرا تشویق می کند. بچه ها می توانند با استفاده از آیتم هایی که در محیط خود می بینند اقدام به تعمیر سفینه فضایی خانواده گلوپ کنند و آنها را راهی خانه شان در سیاره دیگر نمایند.

 

Operation Math

این نرم افزار روی مهارت ریاضی کودک تمرکز دارد. یک بازی جاسوسی ارائه میکند و کودک را به یک ماموریت مهم میفرستد کودک غرق بازیست ولی هدف بازی تقویت قدرت ریاضیات کودک است. آشنایی او با عملیات مختلف ریاضی، او را در بازی به پیش میبرد. این بازی مراحل مختلفی دارد که برای سنین بزرگتر نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

 

Agnitius

اگر کودکی دارید که زیر 7 سال سن دارد این بازی برای او طراحی شده است. هدف از این برنامه آموزش شکل و رنگ، ریاضی پایه و الفبا به بچه هاست.کودک نو پای شما ساعت ها سرگرم این بازی خواهد بود و بسیاری از مهارت های شناختی او تقویت خواهد شد.

بچه ها دیگر بهانه ای برای کسالت درتابستان ندارند!

منبع : Panda Security

cloud-banner 920231