پرینت

رقابت داغ واتس اپ و تلگرام: و بالاخره امکان چت گروهی به واتس اپ اضافه شد ...!

در . ارسال شده در اخبار پاندا سکیوریتی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 


whatsapp-groups.jpg

و بالاخره شما به عنوان کاربر نرم افزار واتس اپ قادر هستید با بیش از 256 نفر چت گروهی برقرار نمایید. بسیار شگفت انگیز و کاربردی است که بیش از 250 نفر بتوانند همرمان در واتس اپ تبادل پیام داشته باشند. شاید با این امکان واتس اپ بتواند با امکانات تلگرام از جمله "کانال" و "سوپر گروه"ها رقابت نماید. شایان ذکر است که در ابتدا این امکان محدود به حضور 50 نفر و سپس 100 نفر بود و اخیراٌ به بیش از 250 نفر ارتقا یافت.

چگونه هشدار گروه چت واتس اپ خود را در حالت بیصدا قرار دهیم ...

به گزارش ایمن رایانه پندار، نماینده انحصاری ضدویروس پاندا در ایران، مشابه تلگرام شما قادر هستید که هشدارهای یک گروه خاص را به مدت 8 ساعت، 1 هفته و حتی یک سال در حالت بی صدا قرار دهید.

بنابه توصیه دپارتمان امنیتی شرکت پاندا در ارسال کردن هرگونه فایل و دیتا در این گروه ها باید نهایت دقت و توجه را داشته باشید و از رعایت مسایل امنیتی غافل نشوید. اگر لینک، فایل و دیتای مشکوکی در این گروه­ها به اشتراک گذاشته شود در استفاده و لمس کردن آن عجله نکنید ممکن است برای امنیت شما و موبایل تان بسیار خطرناک باشد.

mute-whatsapp-577x1024.jpg

واتس اپ و 1 میلیون کاربر

طبق انتشار خبری از سمت شرکت واتس اپ، این برنامه کاربردی هم اکنون بیش از 1 میلیون مشترک فعال به صورت ماهانه دارد. این آمار بالا باعث شده که در صدر رقابت با سایر نرم افزارهای چت موبایل مثل لاین و تلگرام قرار گیرد. به نظر شما کدامیک موفق­تر عمل می کنند..؟!

منبع : pandasecurity)  )

cloud-banner 920231