پرینت

آنتی ویروس رایگان برای شرکت ها و سازمانها

در . ارسال شده در وقایع امنیت اطلاعات

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

companies-av-free.jpg

در سال های اخیر وضعیت اقتصاد جهانی شرکتها را مجبور کرده در هزینه های خود صرفه جویی کنند. بدین منظور مدیران حتی برای هزینه های راهکارهای امنیتی کسب و کار خود نیز تجدید نظر میکنند و بدنبال انتی ویروس های رایگان یا کرک شده می گردند.
به گزارش روابط عمومی ایمن رایانه پندار چنین تصمیمی نه تنها خطرناک است، بلکه در نهایت پر هزینه هم خواهد بود. چطور؟

  
اول اینکه شما قطعا بدون آنتی ویروس مطمئن به باج افزارها یا ransomware ها آلوده میشوید. هزینه باجی که هکرها برای باز گرداندن اطلاعات رمز شده شما درخواست میکنند برای هر سیستم حداقل 300 دلار است.

هکرها بیش از 500 میلیون دلار در سال از همین باج ها درآمد دارند.

    
 
دوم اینکه اینگونه نرم افزارها کارایی حداقلی به شما میدهند و بصورت مداوم در نوار ابزار برنامه و دسکتاپ، تبلیغاتی به شما نشان میدهند که شما را کلافه خواهد کرد، سرعت مرورگر شما کاهش و مصرف پهنای باند شما افزایش خواهد یافت و با سایر برنامه های شما اختلال ایجاد میشود. برای اینکه برنامه را به نسخه پولی ارتقاء دهید. و شما بزودی برای راحت شدن از شر این آگهی ها پول را پرداخت و ارتقاء را انجام خواهید داد.  
    

تعداد حملات بدافزارها در سال 2015 دوبرابر شده است.

سوم اینکه زمانی که شما نیاز دارید به دریافت خدمات حرفه ای به منظور رفع مشکلات پیش آمده، کسی برای کمک وجود ندارد. نهایتا شما به انجمن های آنلاین هدایت میشوید. و در نهایت مجبورید برای دریافت خدمات پشتیبانی مناسب و رفع مشکلاتتان هزینه کنید.

60% حملات سایبری اکنون کسب و کارهای متوسط را هدف قرار داده اند.


از انتی ویروس های رایگان استفاده نکنید. چرا میخواهید بیشتر هزینه کنید. پس یکبار پرداخت کنید و یکسال با خیال راحت و بدون هزینه اضافی امنیت را برای کسب و کار خود به ارمغان بیاورید. پیشنهاد ما استفاده از راه حل امنیتی Panda Adaptive Defense 360 است که علاوه بر ضدویروس لایه حفاظتی خاص باج افزارها را نیز دارد. شرکت پاندا سکیوریتی یکی از رهبران جهان در تشخیص ویروس ها و باج افزارها و دیگر تهدیدات است. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیلک کنید.

منبع:Panda security

cloud-banner 920231