پرینت

اکانت ورودی خود را تغییر دهید

در . ارسال شده در هشدارهای امنیتی

کاربران محصولات سازمانی پاندا 2 هفته وقت دارند تا اکانت خود را ایجاد نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، بر اساس اعلام شرکت پاندا سکیوریتی اسپانیا با هدف افزایش امنیت کنسول مدیریتی پاندا از تاریخ 16 ژانویه 2017 لاگین کردن به کنسول با فرمت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید امکان پذیر نمیباشد. لذا از کلیه مشتریان محصولات سازمانی که تا کنون اکانت ایجاد نکرده اند خواهشمندیم تا قبل ازتاریخ 16 ژانویه یک اکانت در پایگاه داده شرکت پاندا ایجاد نموده و یک نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب نمایند.

دو روش برای تعریف اکانت وجود دارد:

روش اول:

اگر در حال حاضر در حال استفاده از نام کاربری default میباشید ،هشداری در بالای صفحه کنسول شما جهت ساخت اکانت جدید مانند تصویر زیر نشان داده میشود از همان جا با کلیک بر روی لینک here میتوانید نام کاربری جدید تعریف نمایید

change_Panda_login_account.jpg

.

change_Panda_login_account1.jpg

 

 

change_Panda_login_account2.jpg

پس از کلیک بر روی Add User پنجره زیر نمایان می شود . در قسمت Login Email آدرس ایمیل معتبر خود را بعنوان نام کاربری وارد نمایید و همچنین در قسمت Confirm Login Email مجددا ایمیل خود را وارد نمایید .

توجه نمایید که Permission بر روی Total Control تعریف شده باشد.

change_Panda_login_account3.jpg

 

روش دوم

اگر در حال حاضر در حال استفاده از نام کاربری default میباشید پس از لاگین کردن به کنسول پیغامی مبتنی بر ایجاد اکانت جدید مانند تصویر زیر برای شما به نمایش گذاشته میشود

change_Panda_login_account4.jpg

برای ساخت نام کاربری جدید پس از وارد شدن به کنسول مانند تصویر بر روی Create my new credentials now کلیک نمایید وپس از آن آدرس ایمیل معتبر خود را بعنوان نام کاربری وارد نمایید .

change_Panda_login_account5.jpg

پس از وارد کردن آدرس ایمیل خود و تایید آن بر روی Create کلیک نمایید.

برای تکمیل مراحل ساخت نام کاربری یک ایمیل از طرف شرکت پاندا سکیوریتی برای شما ارسال خواهد شد و در آن ایمیل امکان تعریف پسورد را برای لاگین به کنسول برای شما فراهم می نماید.

پس از ورود به لینک مذکور و وارد نمودن پسورد مورد نظر خود و تایید آن پسورد، عملیات ساخت اکانت پایان می یابد و از این به بعد با وارد کردن آدرس ایمیل (نام کاربری) و پسورد خود میتوانید وارد کنسول مدیریتی پاندا شوید.

منبع: Panda Security

cloud-banner 920231